Фірмовий шоу-рум видавництва «Час майстрів»


Шоу-рум допомагає видавництву створювати книжку разом із дітьми: прочитати й обговорити ще не виданий рукопис, «обкатати» макет інтерактивного видання, дізнатися про актуальні потреби дітей і батьків, просто побути разом із тими, для кого ми створюємо книжку, дізнаючись про секрети один одного.

Для інтернет-книгарень і читачів це зручна точка самовивозу замовлень: просто біля метро.

Фірмовий шоу-рум «Часу майстрів» – це затишний київський книжковий простір, де читачі мають змогу особисто ознайомитися з асортиментом видавництва, поринути в казкові пригоди та веселощі, особисто поспілкуватися з письменниками та художниками.

Серед книжок видавництва «Час майстрів» ви можете знайти:

– перевидання світових бестселерів («Тім Талер, або Проданий сміх», «Маленький принц», «Їжачок у тумані», «Тобі Лолнесс», «Поліанна», «Пригоди Хрюші», «Просто тому що…», «Кастор – на всі лапи майстер» тощо);

– твори відомих українських письменників (В. Нестайко, І. Багряний, А. Григорук, В. Кириченко, Ю. Нікітінський, І. Андрусяк, Г. Фалькович та багато інших);

– книжки, автори яких здобули найвищі літературні нагороди (А. Коршунова, Т. Корнієнко, Я. Яріш, А. Фредріксон);

– українські народні казки («Наші рідненькі чорно-білі казки»).

Завітавши до фірмового шоу-руму видавництва «Час майстрів», кожен читач зможе не лише почитати та придбати книжку, а й стати учасником унікальних інтерактивних ігор від директора видавництва Олега Симоненка, разом із яким ми вчимо дітей та батьків читати «прихований месидж» книжки й розгадувати таємниці Всесвіту.

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 30, ст. м. «Васильківська».

Графік роботи: пн. – пт.: 10:00 – 18:00.

Телефони: +38 044 337-57-37, +38 098 80-20-794, +38 067 231-57-37.

Сайт: chasmaistriv.com.ua.
Інші канали зв’язку: You TubeFBInstagram.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар