Франко Любка | Художники-ілюстратори


Художниця, ілюстраторка дитячих книжок. Працює в галузі художнього текстилю та книжкової ілюстрації. Народилася в Івано-Франківську. Навчалася в Косівському Інституті Прикладного та Декоративного мистецтва ЛНАМ.

Учасниця багатьох мистецьких виставок та пленерів в Україні та закордоном: «Всеукраїнське трієнале книжкової графіки» (Київ, 2016), Третє всеукраїнське трієнале «Український фольк-модерн» (Чернівці, 2015), «Амазонія» Staryj Dwor Жабєнєц (Варшава, Польща), «Новітній арт-текстиль України» (Київ, 2012), галерея «Коректа» (Варшава, Польща, 2011), Живопис (Посольство України в Польщі, Варшава), «Третє всеукраїнське трієнале текстилю» (Київ, 2010).

Дебютувала як ілюстраторка дитячих книжок у видавництві «Фонтан казок». Ілюструвала збірку віршів Сашка Дерманського «Бигимоти – не медмеді» (2015), а також його ж збірку казок «День народження привида» (2017). Свої роботи малює в унікальній для українського книговидання техніці – аквареллю по тонкому шовку.

Мешкає у Хмельницькому. Має маленьку донечку, яка повсякчас намагається «домалювати» її роботи або поцупити мамині пензлики.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: