Триває конкурс буктрейлерів від Ґете-Інституту


Бібліотека Ґете-Інституту в Україні оголосила конкурс буктрейлерів до улюблених німецьких книжок. Участь у конкурсі можуть узяти всі читачі українських бібліотек-учасниць проекту, повний список яких можна подивитися на сайті Ґете-Інституту в Україні. Головним призом є стипендія до Німеччини, також переможці отримають цінні призи – електронні книжки, MP3-плеєри тощо.

Щоб узяти участь у конкурсі, слід надіслати свій відеотрейлер у форматі, доступному для користувачів ОС Windows. Знімати можна як на відеокамеру, так і фотоапарат, планшет або мобільний телефон. Назвати роботу треба просто: «Моя улюблена німецька книжка». Тривалість відео – не більше 3 хвилин, від одного учасника приймають лише одне відео. Мову роботи не обмежують. Єдина обов’язкова умова – книжка має бути німецькою чи перекладеною з німецької мови. Організатори конкурсу закликають при роботі над буктрейлером користуватися фондами бібліотеки Ґете-Інституту в Україні.

Конкурс відбудеться у два етапи. На першому, локальному (старт – 1 лютого 2014 року), триває відбір найкращих робіт по бібліотеках-учасницях конкурсу. На другому, національному, що триватиме до 20 травня 2014-го, бібліотеки-учасниці проекту надсилають роботи-переможці першого етапу до Ґете-Інституту в Києві (максимум – 5 робіт). У Києві журі визначить переможців національного конкурсу та підіб’є підсумок голосування у Facebook.

Нагородження переможців відбудеться до 5 червня 2014 року.

Деталі шукайте на сайті goethe.de.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар