Вдовиченко Галина | Письменники


Письменниця, журналістка, народилася 21 червня 1959 року в казковій Лапландії – на Кольському півострові за Полярним колом, у містечку на кордоні з Норвегією. Якщо ви побачите цю чарівну й незвичайну жінку на вулиці, то напевно подумаєте, що зустріли казкову фею. Або відому акторку. Або… ну, краще розкажете БараБуці про враження самі.

У дитинстві разом із родиною Галя часто переїжджала з місця на місце. Навчалась у школах Івано-Франківська, Надвірної, Рави-Руської, Москви, постійно бувала у бабусі з дідом у селі Отинія Коломийського району Івано-Франківської області, на батьківщині батька. Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. Нині працює заступником головного редактора газети «Високий Замок». Мешкає у Львові, має доньку та сина. Захоплюється гірськими лижами, дизайном одягу та інтер’єрів, колекціонує рукавички, а також, здається, – літературні нагороди (усього їх у неї вісім за п’ять років!!!)… У домашній бібліотеці письменниці – сотні книжок, а свого життя вона не уявляє без словників та енциклопедій.

Галина Вдовиченко зізнається, що її книжки почали «рости», тобто писатися, коли виросли її діти. Перша вийшла 2008 року, і відтоді світ побачили п’ять романів для дорослих і чотири дитячі книжки («Ліга непарних шкарпеток», «Мишкові Миші», «36 і 6 котів» і «Засинай. Прокидайся»).

Читайте також інтерв’ю з письменницею: Галина Вдовиченко: «Не можу дітям відмовити»

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: