Зінько Галина | Художники-ілюстратори


Художниця, ілюстраторка дитячих книжок. Народилася в Харкові. Малювати любила з дитинства. Навчалася в художній школі в Миколаєві, вступила до Харківського училища, однак через рік залишила навчання й вступила до Харківської академії.

Ілюструє переважно народні й авторські казки в манері, котра багатьом нагадує чи то імпресіонізм, чи то сюрреалізм. Утім, сама Галя не може ніяк означити свій стиль. Малюнки творить у техніці ліногравюри (спосіб гравірування на лінолеумі), використовує також акварель, найменші деталі домальовує на комп’ютері.

Із дитинства любить книжки. Особливу приємність дівчинка відчувала, вирізаючи із зошитів невеличкі книжки. Тож фах ілюстратора у випадку Галі Зінько здається цілком природним поєднанням любові до малювання та книжок. Художниця вже встигла попрацювати з творами російських класиків (Алєксандра Пушкіна, Івана Буніна та Владіміра Набокова), а також найкращими зразками класичної світової літератури для дітей (казки Шарля Перро, Г. Х. Андерсена тощо), що побачили світ в українських видавництвах «Пелікан», «Mikko» та «Час майстрів».

Роботи художниці можна подивитися на сайтах illustrators.ru та behance.net.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: