Владимирська Ганна | Письменники


Письменниця, журналістка, викладачка, професорка Вищої школи реклами, бізнес-тренерка. За першою освітою – художниця, другу освіту мистецтвознавиці здобула в Уральському державному університеті. Розробляє та викладає свої власні програми з реклами, мистецтва, психології та арт-терапії.

Авторка понад 50-ти книжок із мистецтва, педагогіки, психології та художньої літератури для дітей і дорослих. Вважає процес читання арт-терапією,оскільки читач часто шукає в книжці моральний фундамент та підтвердження своїх думок.

Спільно з чоловіком Петром Владимирським написала не одну художню книжку для дітей і дорослих, серед яких «Хлопчик, якого подарували цуцику» (2011, «Грані-Т»). 2016 року у видавництві «Віват» вийшла нова повість «Василинка – руда вдача».

Переможиця конкурсу «Кращі мас-медіа про кращі бренди» в номінації «Золоте перо України» в 2001 році.

Книжка Ганни Владимирської «Мистецтво для простих смертних, або Путівник для нормальних людей» визнана найяскравішим комерційним проектом 2006 року.

За даними Книжкової Палати України видання Г. Владимирської ввійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книжок України 2013 року.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: