ГОГОЛЬFEST відкриє Лабораторію драматургії для дітей та підлітків


У 2015 році у рамках фестивалю ГОГОЛЬFEST, що пройде в Києві на ВДНГ від 17 до 27 вересня, вперше реалізують програму Лабораторії драматургії для дітей та підлітків.

Лабораторія працюватиме в 4 етапи:

1 етап (10-12 серпня) – Майстерня.

Упродовж 3 днів група драматургів, режисерів, художників театру створює фантазії на теми майбутніх п’єс і вистав для дітей та підлітків.

Щоденна робота лабораторії – це майстер-класи від учасників лабораторії; творча майстерня «Пошук героїв та історій» (за участі дітей), підготовка та презентація заявок на створення майбутніх п’єс, групові роботи драматургів, режисерів і художників над вибором майданчику для сцени на території кіностудії ім. О. Довженко та підготовкою експлікації до майбутніх вистав, дискусійна програма з гостями Лабораторії на теми розвитку сучасного театру для дітей та підлітків.

2 етап (12 серпня-10 вересня) – Створення п’єс («Домашня робота»)

3 етап (10 -17 вересня ) – Створення експлікацій до вистав (робота художників, режисерів та акторів, запрошених для участі).

4 етап (17-27 вересня) – презентація експлікацій до вистав за п’єсами, написаними учасниками за час роботи в лабораторії.

Серед ведучих лабораторії – Максим Курочкін (драматург, актор, сценарист), Дмитро Бунецький (письменник, журналіст), Олена Греміна (драматург, режисер), Наталя Ворожбит (драматург, сценарист), Ірина Запольска ( драматург, театрознавець).

Гості лабораторії – режисери, театральні критики, письменники, психологи, журналісти.

Для всіх учасників лабораторії передбачено обід та перерви на каву.
Заявки режисерів, драматургів та художників театру можна надсилати до 10:00 27.07.2015 на пошту: gogolscoo@gmail.com з позначкою «Лабораторія».

Також у рамках літературної програми фестивалю реалізують проект «Книжковий квартал» – ярмарок книжок та періодичних видань, презентація книгарень, видавництв, арт-просторів. «Книжковий квартал» діятиме впродовж усіх днів фестивалю. На його території відбуватимуться презентації, майстер-класи, школи, тренінги, зустрічі.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар