Google продає українські книжки


Віднині власники смартфонів та планшетів мають змогу не лише купувати в інтернеті ігри й музику, але й наповнювати свої онлайн-бібліотеки найсвіжішими українськими книжками. В Україні нарешті запустили проект «Google Play Books», повідомляє Watcher.

Сервіс «Google Play Books» доступний для всіх Android та iOS-смартфонів та планшетів. Наразі база електронних книжок складає сотні тисяч видань українською, російською та англійською мовами – деякі з них безплатні, а деякі можна придбати й завантажити на свій пристрій. Книжки відсортовано за жанрами та розділами, доступні як через веб-сервіс,так і через Android та iOS-додатки. Нині в топі українського розділу – книжки Макса Кідрука, Юрія Іздрика, Ірени Карпи, Володимира Лиса та Люко Дашвар. Більшість із них видано у «Клубі сімейного дозвілля».

БараБука поцікавилася вмістом розділу «Для дітей». На жаль, поки що розділ вміщує трохи більш ніж два десятки видань для дітей та підлітків, усі – російською мовою, видані в російських видавництвах. Серед пропонованих видань – як класичні, так і сучасні твори. Якщо пошукати ретельніше, можна надибати безліч видань із народними й авторськими казками. Є, приміром, українськомовна книжка «100 чарівних казок світу». Найбільш наполегливі шукачі дитячої літератури українською мовою рано чи пізно знайдуть книжку Володимира Верховня «Чудо-книга. Добрі і світлі віршики та казки, пісеньки, примовки, потішки», видану в тому ж таки «Клубі сімейного дозвілля». А ось дитячі книжки Марії Ткачівської «Обережно, діти!» та Галини Вдовиченко «Ліга непарних шкарпеток» слід шукати в дорослих розділах.

Сподіваємося, невдовзі сервіс поповниться якісними українськими книжками інших видавництв. Поки що ж, якщо бажаєте знайти в «Google Play Books» українськомовну книжку для дітей, доведеться добряче постаратися 🙂

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар