Готується комікс за мотивами Майдану


Видавництво «Nebeskey / Небесний ключ» разом із художником Олександром Ком’яховим працюють над коміксом за мотивами ЄвроМайдану. Про це заявив в інтерв’ю «Читомо» засновник видавництва й автор козацьких коміксів «Даогопак» Максим Прасолов.

«Зараз наш автор Сашко Ком’яхов працює над коміксом за мотивами Майдану. Це буде комікс очима стрімера, – каже Прасолов. – Бо особисто я зі “Спільнобаченням” робили дуже багато для того, аби всі бачили, що там відбувалося. Це буде величезна кількість окремих історій про людей, які були на Майдані».

Максим Прасолов як партнер spilno.tv і сам неабияк доклався до того, щоб про все, що відбувалося на Майдані Незалежності в Києві в останні півроку, стало відомо громадськості.

5

Малюнок Олександра Ком’яхова з сайту dw.de

Художник Олександра Ком’яхов народився у 1977 році в Києві в родині художників. Закінчив Київський художньо-промисловий технікум та Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Ілюстрував книжкові та періодичні видання, працював у жанрах анімації, ігрової індустрії та кіно як художник, арт-директор та художник-постановник. Відомий як автор графічного роману «Чуб» про пригоди характерника Чубенка та його коня Орлика в космосі. Книжка побачила світ 2013 року у видавництві «Nebeskey». Намалював серію портретів людей із Майдану.

БараБука за матеріалами «Читомо» та dw.de.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар