Говорити про заборонене: про що підліткам не варто читати


13 листопада о 18:00 у київській книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) відбудеться презентація нової книжки Володимира Арєнєва «Душниця» та дискусія «Говорити про заборонене: табуйовані теми у вітчизняній підлітковій літературі». У дискусії візьмуть участь Максим Прасолов (видавець ВД «Nebeskey/Небесний ключ», автор графічного роману «Даогопак/Daogopak») і Тетяна Щербаченко (письменниця, критик).

Повість «Душниця» перемогла на конкурсі дитячої та підліткової книжки «Книгуру-2013», була визнана найкращою мережевою публікацією за даними сайту «Лабораторія фантастики» (2013), отримала престижну премію «Нові горизонти». 24 серпня 2014 р. на загальноєвропейському фестивалі фантастики «Єврокон» у м. Дублін (Ірландія) Володимир Арєнєв був визнаний кращим автором фантастичних творів для підлітків, а художник цієї книжки – Олександр Продан – кращим художником-ілюстратором.

Володимир Арєнєв – автор 21 книжки, лауреат численних літературних нагород, зокрема премій імені О.Беляєва та імені О.Гончара, найкращий молодий фантаст за результатами «Єврокону-2004». Його твори друкували українською, російською, польською, англійською, французькою та іншими мовами.

Вхід вільний.

Читайте про роман Володимира Арєнєва: Бісова душа, або Той іще скарб

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар