Грудневі «Книжкові контракти» в Києві


10–13 грудня відбудеться традиційна VI Київська книжкова виставка «Книжкові контракти». Місце дії: Український дім на Європейській площі (вул. Хрещатик, 2). Організатори виставки – Державний комітет телебачення і радіомовлення України та Державне підприємство «Український дім».

На виставці буде широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання – художню, наукову, дитячу, довідкову, історичну, краєзнавчу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну літературу.

Також можна буде відвідати передріздвяний ярмарок подарунків «Чобіток Святого Миколая», придбати норвезьке різдвяне печиво, ароматичні свічки, рукодільні прикраси, дерев’яні іграшки для ялинки, оригінальні зимові композиції, святкові солодощі тощо.

16 ‒ 20 грудня 2015 року в Києві відбудеться фестиваль «Різдвяний Арсенал»

У «Різдвяній вітальні» можна буде поспілкуватися як з відомими письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. Тут щодня проходитимуть презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, художні автограф-сесії,

До дня Святого Миколая заплановано розважальну програму для дітей.

Традиційно в рамках книжкової виставки-ярмарку проводиться Благодійна акція «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи», під час якої всі охочі зможуть зробити свій вагомий внесок по забезпеченню дитячих будинків та шкіл-інтернатів новими виданнями.

Також відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України».

Читайте також:

Книжкові миколайчики

Різдвяні книжки під ялинку

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар