Хочеш вступити до ВИШу – «Стань письменником»!


До кінця 2013 року триває Всеукраїнський конкурс учнівської літературної творчості «Стань письменником». Переможцям конкурсу обіцяють пільги при вступі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До участі запрошують учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також учнів професійно-технічних і навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Можна подавати оригінальні твори та переклади в шести номінаціях: «Поезія», «Проза», «Драматургія», «Критика», «Публіцистика», «Переклад».

Роботи з позначкою «Всеукраїнський конкурс учнівської творчості “СТАНЬ ПИСЬМЕННИКОМ!”» надсилати на адресу: 01601, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 14, ауд. 117, кафедра теорії літератури, компаративістики і літературної творчості. Електронний варіант твору – на скриньку littvorchist@univ.net.ua.

Прийом робіт – до 31 грудня 2013 року. Імена переможців стануть відомі в березні 2014-го.

Організатори конкурсу – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національна Спілка письменників України.

Ознайомитися з деталями та положенням конкурсу можна на сайті НСПУ.

Також БараБука рекомендує зазирнути в умови літературного конкурсу «Море талантів» – раптом це ваш шанс, не проґавте його!

Джерело: «БараБука».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар