Хрангели: про вічне, підлітків і боротьбу Добра зі Злом


У харківському видавництві «Ранок» побачила світ фантастична повість для підлітків «Хрангели». Ідеться в ній про фантастичних істот, мета яких – підтримувати, оберігати та охороняти довірених їм дітей. Книжку можна прочитати трьома мовами – українською, російською та англійською.

«Хрангели» – перша книжка київської письменниці, що пише під псевдонімом Ніка Ініна. «Гадаю, мені дуже пощастило, що доля звела мене саме з видавництвом “Ранок”, – ділиться авторка. – Від початку, від зустрічі нашої зустрічі на “Книжковому Арсеналі” й донині мене оточують піклуванням. Гадаю, для автора-початківця це великий успіх. “Ранок” – доброзичлива, заряджена ентузіазмом команда професіоналів. Я їх по-справжньому люблю й пишаюся тим, що в такий складний для країни час люди видають книжки. І, звісно, захоплююся тими, хто їх купує».

«Хрангели» – історія про те, як одного разу звичайні підлітки потрапили у вир неймовірних подій. Ця незвичайна повість – про одвічну боротьбу Добра і Зла, про вірну дружбу і перше кохання, про вірус агресії і дітей вундеркіндів.

Департамент дитинства стурбований: планетою прокотилася хвиля підлітковій агресії. Схоже, запущено небезпечний вірус, який перетворює підлітків на злих некерованих монстрів.

Але, виявляється, є діти, здатні протистояти силам зла. Їх спробують знайти і знищити, але на захист встануть безстрашні і благородні хрангели. Саме вони захистять своїх підопічних і зроблять усе, щоб світ залишився на стороні Добра.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар