Інклюзивний літконкурс для дітей та підлітків


Стартував перший в Україні інклюзивний літературний конкурс для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича. Конкурс проводиться «Видавничим центром «12»за підтримки Українського інституту книги та Донецької обласної державної адміністрації.

Читайте також: Особливі потреби

Мета конкурсу – популяризувати читання серед дітей та молоді країни, вшанувати пам’ять Дмитра Ружевича, унікального книголюба з села Сергіївка на Донеччині, відкрити нові літературні таланти, формувати толерантність в інклюзивному просторі та залучати дітей і підлітків з інвалідністю до яскравого творчого життя.

До розгляду приймаються оригінальні твори українською мовою від учасників віком до 18 років.

Прийом рукописів триватиме до 31 березня 2021 року. Переможців оголосять 14 травня.

Умови конкурсу читайте тут.

Переможці конкурсу особисто поспілкуються з улюбленими українськими письменниками, які пишуть на тему інклюзії, а також отримають набори сучасних українських книжок, цінні подарунки та рік творчої промоції від «Видавничого центру «12», серед якої видання електронної збірки учасників конкурсу.

Дмитро Ружевич, на честь якого започатковано Всеукраїнський інклюзивний літературний конкурс, – 17-річний хлопець-книголюб із села Сергіївка на Донеччині, якому пересування у колісному кріслі не завадило стати рекордсменом України та отримати звання «наймолодшого директора приватної бібліотеки».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар