Інтерактивна філософська книжка для малят


Під час «Книжкового Арсеналу» в Києві презентували інтерактивні казки для малят «Люба Жужа». Збірка філософських казок, доступних в електронному форматі, наразі вміщує 2 невеликі оповідки. Випробувати «пілотну» казку можуть користувачі iPad та Android (завантажити можна безплатно). Це інтерактивна історія з анімованими ілюстраціями та оригінальним музичним оформленням, доступна в перекладах на чотири мови (українська, російська, французька, англійська).

За словами авторки проекту й текстової частини казки Анастасії Лавренішиної, Жужа – це «казковий, чарівний персонаж, якому цікаво дізнатися про все на світі. Жужа спілкується з Хтосем, феями, гномами та рештою казкових героїв. Мешкає у садку та прислухається до світу». «Захотілося створити щось для душі, приємне, лагідне, світле, щоб торкнуло серце кожної людини та хоча б на хвильку змусило замислитися над важливими речами», – зізнається Анастасія.

Книжку орієнтовано на дітей молодшого шкільного віку та дорослих. Казки про Жужу – спільний проект Анастасії Лавренішиної (драматурга за освітою) та режисера-аніматора Анатолія Лавренішина. Музику для проекту створив український композитор Антон Байбаков, звук – Марія Нестеренко.

«Чому електроні казки? У цьому шаленому ритмі життя електроні казки стають все більш популярними. Це зручно і корисно. Дитина читає тексти та завдяки анімованим ілюстраціям ще більше занурюється в казковий світ, – переконана Лавренішина. – Також хотілося б видати друковану версію, бо я дуже люблю аромат сторінок і, гадаю, не тільки я».

Джерело: БараБука.

Читайте більше про інтерактивні книжки: Більшість людей не вміє купувати інтерактивних книжок

Print Form
Подiлитись:

Відгуки/1

Додати коментар