«Івана Силу» покажуть на «Інтері»


У суботу, 7 червня, о 22:35 на телеканалі «Інтер» відбудеться телевізійна прем’єра одного з найкращих українських фільмів останніх років – «Іван Сила», знятого за мотивами повісті Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу». Спеціальний показ для дітей – у неділю, 8 червня, об 11:55.

Це надзвичайна історія про на диво сильного, доброго і справжнього у почуттях і вчинках героя, про його дивовижних друзів і несподіваних ворогів. Прототипом головного героя фільму став український цирковий силач Іван Фірцак, якого у 1928 році визнали найсильнішою людиною планети. На піку своєї кар’єри у США він припинив виступати, розірвавши контракт і сплативши величезний штраф, і повернувся на батьківщину. Фільм відтворює окремі сторінки життя молодого Івана, який гідно пройшов крізь серйозні випробування, змужнів і став непереможним велетнем сили і духу.

Автори сценарію і режисери – Віктор Андрієнко та Ігор Письменний. У фільмі знялася ціла плеяда українських зірок – і не лише кінематографічних. Зокрема, роль Івана Сили виконав атлет Дмитро Халаджі, також у ролях – Василь Вірастюк, Ольга Сумська, Лесь Задніпровський, Богдан Бенюк, Борис Барський, Олексій Вертинський, Віктор Андрієнко, Ігор Письменний та інші.

Читайте також про фільм: Із книжки на екран: Іван Сила проти Супермена

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар