КАЛАМАР | Видавництва


Видавництво було засноване 2015 року Ольгою Попович як проєкт, що в основному орієнтується на видання літератури для дітей. Більшість книжок покликані сприяти розвитку особистості та дитячої свідомості. 

Сьогодні видавництво має у своєму доробку не лише українську та перекладну дитячу художню літературу, але й ексклюзивні факсимільні та подарункові видання, як-от «Історія Біблії, Старого і Нового Заповіту», а також альбоми та літературу для розвитку.

На сайті видавництва представлено книжки в категоріях «Книги про емоційний інтелект», «Книги для найменших», «Книги для підлітків», а також «Спеціальна література».

Наразі «Каламар» орієнтується насамперед на дітей та їхніх батьків, за словами засновниці Ольги Попович – допомагає читачам правильно емоційно розвиватися. Ключові напрями видання – література для розвитку емоційного інтелекту, екологічного та соціального розвитку, вирішення проблем, що виникають у процесі дорослішання. Отак, «Каламар» видав української відому серію каталонської письменниці Анни Льєнас. Головним героєм цих книжок є Монстрик, що допомагає дітям розуміти свої почуття, усвідомлювати причинно-наслідкові зв’язки та навчитися аналізувати свою поведінку. Серія Анни Льєнас перекладена вже на 16 мов.

Для підлітків видавництво пропонує як перекладні видання, так і книжки українських авторів.

Сайт: www.kalamar.ua

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: