Камінська Олександра | Письменники


Письменниця. Географія авторки зачепила одразу 4 міста України: народилася в Харкові, дорослішала в Одесі, перший письменницький досвід здобувала в Києві, працюючи журналісткою та копірайтеркою. Наразі мешкає у Львові.

Не вписуючись у формати рекламного бізнесу, змінила фах та вже сьомий рік створює сюжети для комп’ютерних та мобільних ігор. Потребу розкривати складні, неоднозначні теми (як-от німфоманія, трансґендерність) реалізує у «Vogue Ukraine», подаючи реальні життєві питання під новими чи просто більш щирими кутами.

Є авторкою науково-фантастичної книжки «Error» («Рідна мова», 2019), що заснована на безлічі доведених наукових фактів у сфері медицини та психології, але приправлена пригодою, в якій хлопець раптово потрапляє до іншої планети, що більше нагадує мрію.

Друга книга авторки – «Не кажи нікому» (побачить світ у видавництві «Ранок» у спільному проекті з ЛА «BaraBooka») – є щирою історією-щоденником 14-річноі Арі, сповнена абсолютно реальних подій, почуттів, перших кохання, травм та вчинків, за які треба буде нести відповідальність. Авторка наголошує, що у своїх творах не використовує повчання та нотацій – підлітки досить розумні, аби зробити висновки з того, що стається, а ще впізнати себе чи пізнати інших та зрозуміти, що підходить саме їм як особистостям.

«Пишу для підлітків, бо сама прожила цей період життя досить складно, – розповіла Олександра БараБуці. – Вважаю його одним із найважчих у житті, коли часто не розумієш ані себе ані інших, коли питань так багато і нема відповідей, а ілюзії дитинства сипляться мало не щодня і треба вчитися з тим жити. Вважаю що підліткам може бути дуже цікаво прокачувати мозок, вчитися розуміти насамперед себе та просто знати, що цей час таки мине і все буде, може, й не легше, але значно краще, ніж здається. Варто лише намагатися не чинити собі невиправної шкоди та хоч трошки триматися берегів».

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: