«Карпатські канікули» для маленьких пальчиків

Автор: БараБука


Чи не щодня батьки змушені вигадувати своїй малечі різноманітні забавки для дитячого розвитку, збереження власних нервів або ж у пошуках хоч крихти вільного часу. На допомогу сучасним мамам і татам вийшов друком унікальний український проект – набори для дітей «Творчі нравки».

Над ідеєю створення розвивальних забавок та її реалізацією працює спільна ініціатива компанії nravo та активних українських мам – nravokids. Рік тому вони розробили першу версію корисної мобільної гри для дошкільнят «Хто у горах?» українською мовою. Гра розрахована на малюків віком 1-5 років. Для доросліших діток завдання залегкі, часу на їх виконання вони витрачають значно менше, тож грають залюбки, але недовго.

Менш як за рік після розробки гри «Хто у горах?» вийшла друкована версія забавки – творчі нравки «Карпатські канукули». Це папка з комплексом творчих завдань діткам віком від 1 року. Завдання в теці різного рівня складності розміщеніо на окремих цупких аркушах. Для їх виконання малеча застосовує різні техніки малювання, вдосконалює навички ліплення, малювання, вирізання, заштриховування тощо. До кожного завдання є підказка – можливі варіанти виконання завдання, при цьому автори не обмежують дитину у виборі матеріалів чи техніки. Білі не зафарбовані плямки дитя може або розмалювати пальчиком, або заклеїти кольоровим папером, або ж заліпити пластиліном. Дорослішим діткам буде цікаво створювати оригінальні рухомі саморобки. Наприклад, об’ємну листівку або міні-книжечку.

Приємним бонусом будуть оригінальні рамки для оформлення дитячих робіт і набори наліпок із персонажами «Карпатських канікул». До речі, серед персонажів – вівці, баранці, кури, кінь, коза, песик, ведмідь і дід Іван. Усі вони по-дитячому добрі, веселі, яскраві та ментально близькі для українських діток.

«Творчі нравки» здатні по-справжньому захопити не лише дітей, а й тих, хто ще не забув як ними бути. Про батьків, які все ж шукатимуть наочних прикладів і конкретних вказівок, укладачі подбали і поклали в течку з нравками фото-підказки.

«Творчі нравки» – не єдиний проект nravokids для розвитку і дозвілля українських дітей. Компанія працює над музичною грою-караоке для малюків 3-6 років «Всяка-музяка», а також грою «Світ добра», яка вчить і розказує малечі про доброчинність, підтримку інших і Добро.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар