Катерина Бабкіна видасть першу дитячу книжку


Відома письменниця, авторка прозових і поетичних книжок Катерина Бабкіна написала першу дитячу книжку. Називається вона – «Гарбузовий рік», ілюструвала Юлія Пилипчатіна. Книжка побачить світ у «Видавництві Старого Лева».

«Це низка історій про мешканців садиби в місті. Як речі, птахи, овочі та інші рослини, авта, візки, іграшки, трави, тварини, люди й діти взаємодіють між собою? Вони багато що знають і вміють, особливо овочі. Будь до них уважний або уважна – і вони все тобі розкажуть, а дещо навіть покажуть», – повідомляється в анотації.

«Це повість в оповіданнях, писалося саме собою за один день, у день святого Миколая. Ну просто я сіла – і з мене вилізла дитяча книжка, навіть спершу вона полізла, а потім я вже сіла», – ділиться авторка «Гарбузового року». За словами Катерини Бабкіної, це «книжка про життя, любов, виростання, вміння дбати і розуміти світ, або інакше – про гарбуз».

Тексти письменниця «випробовувала» на дорослих читачах. «Дорослі читали це і плакали. Деякі не плакали, але зворушувалися і просто читали з задоволенням. Тож якщо не схочуть діти – “доїдять” мами з татами», – жартує Бабкіна.

Джерело: БараБука.

Читайте також: Дитяча книжка Куркова про Львів, підлітки у визвольній боротьбі й Чорне море

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар