Катя Штанко отримала «Дитячу Книгу року ВВС»


Стали відомі імена переможців премії «Книга року ВВС – 2014». Премію за «дорослу» прозу отримала Софія Андрухович за роман «Фелікс Австрія», тоді як у дитячій номінації перемогла повість Катерини Штанко «Дракони, вперед!». «Книгою десятиліття ВВС» було названо роман Сергія Жадана «Ворошиловград» (премія 2010 року). Про це повідомляє «ВВС Україна».

«Третій рік поспіль Культурна програма ЄБРР і ВВС Україна співпрацюють у рамках премії “Книга року ВВС”. Європейський банк реконструкції та розвитку усвідомлює, що діти є майбутнім всіх країн, і ми зацікавлені в тому, щоб допомогти Україні розвивати її майбутнє, – переконаний директор ЄБРР з комунікацій Джонатан Чарльз. – Протягом цих трьох років ми змогли відзначити три видатні дитячі книжки. Цього року книга Каті Штанко завоювала не лише приз, а й серця всіх дітей і дорослих, які її прочитали. Тепер ми знаємо, що кожен собака може виявитися драконом, і навіть найзвичайніша дитина здатна на великі речі».

Нагадаємо, що «Дракони, вперед!» – дебют відомої художниці Катерини Штанко в ролі письменниці.

Читайте рецензію на «Дитячу Книгу року BBC»: Чудесна мандрівка Україною Михайлика Вербицького

Кожен із трьох переможців отримає винагороду £1000 у гривневому еквіваленті. Видавці двох книжок-переможців матимуть право використовувати логотипи «Книги року ВВС» у своїх наступних виданнях.

БараБука за матеріалами bbc.co.uk.

Читайте також: ТОП-6 найкращих видань для дітей від БараБуки

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар