«Казка з татом»: від мультика до книжки


Телеканал «ПЛЮСПЛЮС» запустив серію книжок у рамках проекту видавництва Egmont «Казки на ніч» за мотивами популярної програми «Казка з татом». Жителі ПЛЮСПЛЮСу Квадрик, Кружко і Трикутя прямісінько з екрану потраплять до яскравих дитячих книжок, повідомляє прес-служба каналу.

Щомісяця з’являтиметься по одній яскравій, ілюстрованій книжечці зручного формату. Уже вийшла друком перша «Про тата і сина-невидимку». Друга з’явиться вже 1 серпня, у ній ітиметься про «Найкращий рецепт від гикавки». Проект продовжує соціальні ініціативу каналу і покликаний заохотити батьків проводити більше часу зі своїми дітлахами. Адже кожен випуск – це казка на ніч, яку зручно читати дорослим і цікаво й корисно слухати дитині.

Всього канал запланував 11 випусків. Наклад кожної книжки становить 7 тисяч примірників.

Книжка_Казка-з-татом_1

«Ми постійно шукаємо нові формати та ідеї, щоб підтримувати розвиток дитини, щоб дитина була щаслива в своїй сім’ї, щоб більше часу проводила в родинному колі. Для нас дуже важливо, щоб те, що ми робимо, було доступним у кожному куточку України, для кожної дитини, як за вартістю, так і за дистрибуцією. Ці казки – наш наступний крок у пошуку формату, завдяки якому чарівний світ ПЛЮСПЛЮС приходить у кожну сім’ю, не тільки через телевізор, але і як настрій, як цікава іграшка, як помічник, як щось матеріальне, до якого можна доторкнутися», – зазначила генеральний продюсер каналу ПЛЮСПЛЮС Іванна Найда.

Формат книжки невеличкий (одна книжка – одна казка) – на 16 сторінок кожна, рекомендована ціна видання – 11 грн. Книжки можна придбати онлайн на сайті партнеру проекту shop.egmont.ua, а також у точках продажу преси.

Нагадаємо, що програма для дітей «Казка з татом» від початку мала «книжковий формат»: популярні «татусі» зачитували з екрана казки сучасних українських авторів. Відтак, коли «закінчилися» книжки, з яких зручно було начитувати дітлахам, творці програми вигадали новий формат, що існував лише в телеекрані.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар