«Казки Лірника Сашка» знову на телебаченні


20 жовтня на Першому національному розпочнеться дитяча передача «Казки Лірника Сашка». Про це Олександр Власюк, якого глядачі, слухачі й читачі знають як Сашка Лірника, розповів на своїй сторінці у Facebook.

«Казки Лірника Сашка» виходитимуть в ефір щодня, крім вихідних, близько 16:00–17:00. Відтак творці програми планують перейти на пізніший час у формат «вечірньої казки».

«Формат ми якраз намацуємо. Це, звичайно, не читання казок, а оповідь. Не думаю, що буде щось карколомне нове, адже казка має в основі певну консервативність, – розповів БараБуці Лірник Сашко. – Головне те, що я зможу крім казок висловлювати свої думки й тим самим виховувати і дітей, і дорослих. Передача поки що триватиме впродовж десяти хвилин із перспективою збільшення до 15–20. Разом зі мною передачу веде мій котяра. Він справжній і живе у мене на столі. Якщо не спить, то уважно слухає і муркоче. Дітки мають самі придумати, як його звати й написати мені».

Сашко Лірник уже закликає малят писати листи, свої фотографії та запитання, а також пропозиції, як назвати кота, на адресу:

04119 Київ вул.Мельникова 42 «Казки Лірника Сашка»

Джерело: БараБука.

Читайте також:

Сашко Лірник написав казку про сучасні події

Казки для дітей війни

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар