«Казки на листівках 22»: терапевтичні історії у вільному доступі

Автор: БараБука


Письменниця Галина Вдовиченко та художниця Анастасія Пономарьова створили разом проєкт терапевтичних історій «Казки на листівках 22». Казки доступні для вільного завантаження на сторінці проєкту, а оскільки за форматом це «казки на листівках», то кожен охочий може роздрукувати собі казку, яка найбільше полюбилася.

Галина Вдовиченко писала казки цієї весни і одразу ж їх викладала у себе на сторінці у фейсбуці, а згодом прочитала кілька з них в ефірі акції #ЖивіЧитання на сторінці БараБуки.

«Одинадцять моїх, написаних у березні-квітні, плюс одна, яку написала десятирічна дівчинка Ярослава, донька дизайнерки казок на листівках Юлії Балаби», – коментує письменниця.

Ілюстраторка Анастасія Пономарьова (ліворуч) та письменниця Галина Вдовиченко
Дизайн: Юлія Балаба

Ілюстрації до казок створила художниця з Маріуполя Анастасія Пономарьова, саме їй належить ідеї проєкту. Анастасія впевнена, що ці казки перш за все – для дітей-переселенців, для дітей, які змушені були покинути свій дім. На думку письменниці, ці казки для всіх дітей.

Казки вже втілились в листівки загальним накладом 12 тисяч (по тисячі кожної казки), які авторки планують розповсюджувати безкоштовно там, де вони найпотрібніші.

Джерело: БараБука

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар