Казковий Трамвай повертається


На весняних канікулах у Києві знову працюватиме Казковий Трамвай. Це спільний проект Національної бібліотеки України для дітей та КП «Київпастранс», вперше випробуваний київськими школярами на зимових канікулах: упродовж трьох тижнів Національна бібліотека України для дітей проводила у трамваї-кав’ярні читання, майстер-класи та ігротеки.

23 березня о 12:00 Казковий Трамвай знову буде готовий зустріти маленьких читачів. Бібліотечні розваги триватимуть дві години – від 12-ї до 14-ї. Для того, щоб кожен охочий зміг потрапити до трамвайчика, бібліотека цього разу внесла деякі зміни в організацію занять: у випадку черги перебування в трамвайчику для однієї дитини буде обмежено до 30 хвилин. Якщо черги до трамвайчику немає – до 1 години.

Під час проведення бібліотечних розваг трамвай стоятиме на зупинці біля виходу зі станції метро «Контрактова Площа» на Подолі.

Бібліотекарі головної дитячої бібліотеки, як і взимку, проводитимуть для дітей майстер-класи, вікторини, конкурси, читатимуть книжки, розповідатимуть вірші. Цього разу це будуть нові книжки, нові майстер-класи, весняні віршики, загадки, настільні ігри, забавлянки. Батьки у цей час зможуть ознайомитися з новими надходженнями, репертуаром послуг, сервісів, програм дозвілля бібліотеки, отримати консультації бібліотекаря щодо кола читання дітей тощо.

Розклад Казкового Трамваю можна подивитися тут.

Читайте також: Тиждень дитячого читання в київських бібліотеках

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар