Київська книжкова виставка «Книжкові контракти» 2016


Від 15 до 18 грудня у столичному Українському домі (вул. Хрещатик, 2) традиційно відбудеться VIІ Київська книжкова виставка «Книжкові контракти», де буде широко представлено літературу на будь-які смаки та вподобання – художню, наукову, дитячу, довідкову, історичну, краєзнавчу, музичну, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику.

Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Різдвяна вітальня», де всі зацікавлені поспілкуються як із відомими письменниками сучасності, так і з молодими талановитими. Тут щодня проходитимуть презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, автограф-сесії з улюбленими письменниками.

Традиційно в рамках книжкової виставки проводиться Благодійна акція зі збору видань для юних мешканців Донецької та Луганської областей.

Відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України».

У ці дні, коли всіх охоплює «подарункова паніка», ви зможете відвідати передріздвяний ярмарок подарунків «Чобіток Святого Миколая», поринути в казку справжнього свята: норвезьке різдвяне печиво, ароматичні свічки, рукотворні прикраси, дерев’яні іграшки для ялинки, оригінальні зимові композиції, святкові солодощі, гарячий шоколад та запашний чай із лимоном і корицею – подарують вам святковий настрій.

До дня Святого Миколая заплановано цікаву розважальну програму для дітей.

Організатори виставки: Державний комітет телебачення і радіомовлення України та Державне підприємство «Український дім».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар