КНИГАРЕНЬКА


«Книгаренька» – це супермаркет дитячої літератури, в якому можна купити найкращі дитячі та підліткові книжки. Працює від 2014 року.

Тут легко і зручно відшукати бажані видання, а широкий асортимент задовольнить найвибагливіших читачів. У «Каталозі книжок» Ви знайдете казки, вірші, байки, розвивальну, пізнавальну й художню літературу, видання для організації дозвілля і творчості, розмальовки, наклейки, подарункові видання тощо.

На сьогодні книжковий асортимент інтернет-магазину налічує понад 10000 дитячих книжок. Саме у «Книгареньці» можна знайти й замовити книжку, яку щойно видано, купити книжки від сучасних авторів, світову класику дитячої літератури, а блог «Книгареньки» допоможе безпомилково обрати найкращі видання.

Магазин плідно співпрацює з дитячими садочками, школами, вишами. Для батьківських комітетів діють особливі умови (спеціальні пропозиції, завдяки яким можна купити книжку за доступною ціною), про які детальніше розкажуть консультанти «Книгареньки».

Онлайн-книгарня взаємодіє з такими кав’ярнями: «Кофейник» (м. Київ, вул. Є. Чавдар, 12), Домашня Кондитерська (м. Київ, вул. О. Пчілки, 6), «B&A» (м. Київ, вул. Васильківська, 14). У цих місцях у кожного відвідувача є змога ознайомитися з дитячими книжками, придбати їх або замовити книжки поштою.

Графік роботи: Пн. – Пт.: 09:00 – 18:00

Телефон: +38 (044) 338 50 75; +38 (098) 087 20 15; +38 (095) 708 62 65

Сайт: knygarenka.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар