«Книголав» шукає нових літературних героїв


Група «1+1 медіа» оголосила про старт пітчингу «Книголав», за результатом якого на світ з’явиться нова дитяча книжка, комп’ютерна гра та мультфільм. Метою проекту є створення книжки про справжнього героя, котрого полюблять найменші українці.

Учасники конкурсу мають до 22 лютого надіслати легенду героя або опис його світу, одну історію/казку/оповідь із героєм, а також відеопрезентацію свого героя на тему «Чому його мають полюбити?» (за форматом це може бути звернення письменника, його розповідь, анімація, ілюстрований комікс тощо).

Як повідомили БараБуці організатори, їх цікавлять насамперед невідомі раніше літературні герої. Однак правила не забороняють надсилати на конкурс ідеї книжок із уже знайомими читачам персонажами. Головне – це оригінальність раніше не друкованої історії, оскільки передрук старих книжок організаторів не цікавить.

Книжку переможця буде проілюстровано та надруковано накладом 15 000 у видавництві «Основи».

Окрім того, учасники пітчингу мають шанс побачити свого героя в сучасній комп’ютерній грі – три найкращі ідеї з пітчингу потраплять на Media Hack Weekend 2016.

Оцінюватимуть ідеї книжкових героїв професійне журі (серед них – видавець Дана Павличко, письменниця Катя Бабкіна та інші) та відвідувачі сайту, а зіркові діти перевірять ідеї на міцність у серії краш-тестів.

Переможця буде оголошено 11 березня 2016 року.

Детальніше про умови пітчингу «Книголав» можна дізнатися на офіційному сайті проекту.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар