#Книголав видасть книжку експрес-уроків із укрмови


«Книголав», який переформатувався із літературного конкурсу в читацький флешмоб, а відтак у видавничий проект, днями представить свою першу книжку – «100 екcпрес-уроків української» Олександра Авраменка.

Це кишеньковий посібник для широкого кола читачів, що містить 100 експрес-уроків, які в доступній формі навчають норм сучасної української мови.

Українською, по-українськи або по-українському? Скласти чи здати іспит? Протягом дня чи на протязі? Як правильно? Цей кишеньковий посібник із дотепними ілюстраціями Наталки Гайди допоможе вам більш упевнено й грамотно говорити українською.

ekspres1«Створюючи цю книжку, я мав задум у легкій і цікавій формі розповісти про поширені помилки як у приватному спілкуванні, так і в офіційному, – розповідає автор «100 експрес-уроків української» Олександр Авраменко. – «би комфортно було вдосконалювати свою мову й мовлення, пропоную вам коротенькі уроки з ілюстраціями, які сприятимуть якнайкращому запам’ятовуванню норм сучасної української мови».

Олександр АВРАМЕНКО – доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТУУ «КПІ», лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (1996), лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2008), багаторазовий переможець Національного конкурсу підручників з української мови й літератури для 5-11 кл., автор серії навчальних посібників для підготовки до ЗНО й державної підсумкової атестації. Автор і ведучий експрес-уроків української в «Сніданку з 1+1».

ekspres3

А між тим, нагадуємо, що на цю ж тему можна почитати класичні посібники Бориса Антоненка-Давидовича «Як ми говоримо» та Олександра Пономаріва «Культура слова: Мовностилістичні поради». Гав! 🙂

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар