КНИГОЛАВ | Видавництва


Молоде українське видавництво, що швидко розвивається. Його мета – популяризація читання, книжки як джерела знань та естетичного задоволення. «#книголав» засновано 2016 року в Києві генеральним директором «1+1 Медіа» Олександром Ткаченком і топ-менеджерами компанії ‒ Світланою Павелецькою та Артемом Ковалевим.

«#книголав» видає літературу для дітей і підлітків, перекладну художню та нон-фікшн літературу для дорослої читацької аудиторії, класику. Серед вітчизняних авторів: Олександр Авраменко, Катя Бабкіна, Марк Лівін, Наталія Самойленко, Дмитро Кулеба, Дмитро Комаров, Ольга Купріян. Видавництво активно підтримує благодійні та освітні проекти.

2018 року у співпраці з креативною агенцією «Green Penguin» видали масштабний проект «Книга-мандрівка. Україна», цього ж року з’явився доброчинний проект «Сила дівчат», який розійшовся по бібліотеках України. Наприкінці літа у видавництві розгорнули грандіозну піар-кампанію навколо підліткової книжки «Щоденник Лоли», написаної за мотивами популярного серіалу «#Школа». На презентацію книжки під час Форуму видавців у Львові прийшло близько 4 тисяч людей.

Адреса: Київ, вул. Кирилівська, 40.

Сайт: knigolove.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: