«Книгоманія» для юних читачів


«Язик до Києва доведе, а книжка – до Львова!» – цим гаслом розпочався Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2014». Головний приз – подорож до Львова на Міжнародний дитячий фестиваль у травні, де можна відвідати безліч цікавих подій і знайти нових друзів з усієї країни.

Мета конкурсу – заохотити дітей до систематичного читання художньої літератури, зокрема сучасної, а також підвищити соціальне значення бібліотек. Узяти участь у «Книгоманії-2014» можуть учні 6–8 класів майже з усіх регіонів України, як повідомляють організатори. Відмовилися від участі Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Сумська, Київська області та м. Київ.

Конкурс проводиться в чотири етапи. До 28 лютого триває перший, відбірковий етап у шкільних, дитячих і сільських бібліотеках. За умовами, під час перших двох етапів діти читають книжки й ведуть читацькі щоденники. Журі насамперед заохочує учасників читати книжки, які не входять до шкільної програми, а також твори сучасних українських і зарубіжних авторів (тому стежте за новинами БараБуки). За це обіцяють вищі бали. Водночас організатори не рекомендують читати понад десять книжок, не жертвуйте якістю заради кількості. Ліпше читати вдумливо, аналізувати й подумати про книжку та героїв твору, аніж практикуватися у швидкісному читанні лише заради пунктів у читацькому щоденнику.

Усі переможці 1 етапу, незалежно від їх кількості, стають учасниками 2 етапу, а всі переможці 2-го – учасниками 3 етапу.

Детальні умови конкурсу читайте тут.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводять із 2002 року, з 2005 року – по всій Україні. За всі роки в ньому взяло участь понад 600 тисяч дітей із усіх регіонів України. Торік у конкурсі взяло участь 78 000 підлітків.

Організатори: ГО «Форум видавців», Національна бібліотека України для дітей, Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар