Книжка, що пояснить дітям усе про віруси


Незабаром вийде книжка для дітей «Ці неймовірні віруси» від української медичної журналістки Наталії Бушковської. Видання готують до друку у видавництві «АССА». Ілюстрації намалювала Олександра Ярмоленко.

Ось уже понад рік наші думки прикуті до одного вірусу, який перевернув наше життя шкереберть. Але вірусів багато. Що від них очікувати? Як від них захиститися? Та чи з усіма вірусами треба боротися? У розділі «Біологічні небезпеки» діти зможуть дізнатися про найстрашніші віруси, які людство вже перемогло, або незабаром переможе.

«Ця книжка повинна надати дітям базові знання про те, що таке віруси, а також пояснити, чому не існує чарівних ліків, які могли б раз і назавжди нас від них позбавити, – розповідає про книжку авторка. – Навіть у дорослих людей й досі є хибне уявлення про те, що таке вірусне захворювання. Ми й досі наївно віримо, що якісь крапельки можуть допомогти зміцнити імунітет чи швидше одужати. А ще у книзі багато історій про те, як медицина стала такою крутою, як тепер».

Це вже друга книга із серії «Просто про науку» на вік 6–10 років. Перша присвячена темі народження дитини – «Як ми з’являємося на світ» (її авторка – також Наталія Бушковська). Наразі у планах ще одне видання, присвячене здоровому харчуванню та вітамінам.

«Першу книгу мене спонукала написати історія моєї подруги, – ділиться письменниця. – Вона дуже важко переживала той факт, що її дитина народилась не “природним” шляхом. І я подумала, що у багатьох жінок та чоловіків в такому питанні як народження дітей є певні “ідеали” і коли життя не збігається з такими ідеалами, це може стати доволі сильною травмою. Тому у мене з’явилась ідея розповісти про все різноманіття народження, щоб показати, що народження людини цікаве, прекрасне та важливе, незалежно від того, вписали ви в якісь рамки чи ні. А друга книга – це бажання дати дітям орієнтир, що таке наука, чому це класно. І чому досягнення медицини варто цінувати», – пояснює Наталія.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар