Книжки для Сходу


Від осені минулого року триває акція зі збирання українських книжок для дітей Луганщини та Донеччини #мизвами.

На Луганщину вже поїхало багато книжок. Це – подарунки від львів’ян, які допомогло збирати «Видавництво Старого Лева» на чолі з Мар’яною Савкою та книжки від видавництва «Братське». Також завдяки письменниці Оксані Кротюк до малят поїхала і її добра книжка «Найкраща земля» та добірка журналів «Малятко», а до дорослих, на замовлення вчителів – бібліотечка газети «День» та добірка газет. Корисні довідники для шкіл від Науково-виробничого центру «Рідна мова» передала Вікторія Матюша. Великий пакунок сучасних книжок для дітей та підлітків із власної бібліотеки передала авторка-друзяка БараБуки Като Деспаті. Ознайомитися з природними дивами України допомогли творці 3D-книжки «Це – наше і це – твоє» з телеканалу «ПЛЮСПЛЮС».

БараБука дякує за допомогу у придбанні найкращих дитячих видань 2014 року Івану Малковичу, Володимиру Арєнєву, Володимиру Чернишенку, видавництвам «Темпора» та «Видавництва Старого Лева»!

IMG_20150406_141138

наше

БараБука розуміє, що «вільних» книжок дедалі менше, адже й не тільки ми збираємо такі посилки на Схід. Тож із ініціативи письменниці Оксани Лущевської почали із взаємною користю для читачів, шанувальників творчості для дітей, збирати кошти на придбання нових наборів книжок. Їх із гуманітарною місією передає туди НЦ «Мала академія наук України» та благодійний «Фонд оборони України». Завдяки цим листівкам передано нових книжок майже на тисячу гривень. Приєднуйтеся й ви!

Читайте також: З’явилася серія благодійних листівок із українськими дитячими віршами

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар