Книжки під ялинку: ярмарок-розпродаж у Харкові


22–23 грудня в холі ХНАТОБу ім. М. Лисенка знову відбудеться передноворічний книжковий ярмарок-розпродаж «Святковий книжковий ярмарок». У програмі: грандіозний розпродаж дитячих книжок (можна буде придбати книжки за ціною всього від 5 гривень), безплатні творчі майстер-класи для дітей(майстер-клас із виготовлення фігурного мила, святкові прикраси власними руками, креативні закладки, тощо), новорічні фотозони, розважальна програма з веселими конкурсами.

23 грудня запрошуємо приєднатися до освітньо-розважальної програми, яку проводитиме французький культурний центр «Alliance Française» з нагоди року французької мови в Україні.

Відвідувачів «Святкового книжкового ярмарку» чекатиме міні-ярмарок, організований Асоціацією багатодітних сімей «АММА». У його межах відбудеться продаж святкових сувенірів, виготовлених маленькими дітлахами. Усі виручені кошти підуть на придбання швейно-вишивальної машинки, щоб розпочати екологічну програму з пошиття господарських сумок зі старого одягу та вишивки на них різноманітних візерунків.

Девіз нашого передноворічного свята — «Час хороших книжок і добрих справ».

За традицією, під час ярмарку організатори проводять благодійну акцію. Цього року відбудеться благодійний збір книжок, спрямований на створення «інтерактивної полиці» в «Харківській міській дитячій лікарні № 5», що допоможе покращити настрій маленьким пацієнтам і скрасити перебування, прискорити одужання.

Початок об 11:00.

Організатори: видавництво «Віват», група-компаній «Фактор».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар