Книжкова виставка в Будинку Вчителя


15–16 листопада в київському Будинку Вчителя (вул. Володимирська, 57) відбудеться благодійна книжкова виставка-ярмарок «Купи книгу – передай іншому». Під час виставки відвідувачі зможуть придбати книжку будь-якого з представлених українських видавництв і тут-таки передати її для потреб Донбасу та учасників АТО. Крім книжок українських видавництв, на виставці також представлять вироби народних майстрів та сувеніри.

Захід проводиться в рамках комплексного проекту «Український простір» і має на меті об’єднати в єдиний інформаційний простір видавництв та виробників символьної (візуальної), іншої брендової продукції; створити для українських видавців та національних ЗМІ ширших можливостей для прямого контакту з потенційними читачами, розширення мережі реалізації українських книг та періодики; створити плацдарм для природного витіснення чужого, деструктивного інтелектуального продукту через зміцнення та розширення позицій національного; сприяти оздоровленню та зміцненню інформаційного поля України в першу чергу на власній території (з перспективою розширення присутності у міжнародному інформпросторі).

Організатори сподіваються, що з наступного року такі виставки стануть щомісячними.

Вхід вільний.

Організатори виставки: Інтернет-книгарня на korekta-vk.com, «Видавництво Вадима Карпенка», Головне управління по роботі з особовим складом Збройних Сил України.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар