Книжкові новинки для дітей: «Час майстрів»


На черзі – дитячі й підліткові новинки до «Книжкового Арсеналу» від видавництва «Час майстрів».

Читайте також про новинки інших видавництв:
Фонтан казок
Круговерть
Ранок
Видавництво
Віват
Навчальна книга – Богдан

_комп

Анна Коршунова, Комп і компанія

Ілюстрації Н. Міцкевич

Ця книжка про те, як знайти себе у цьому зеленому, сонячному, галасливому світі, повному пригод і несподіванок ― варто лише натиснути кнопку «Вимкнути комп’ютер» і зробити крок назустріч літу.

Владик виріс у місті, і навіть тиждень у селі без комп’ютера й Інтернету здається йому справжньою каторгою, примхою дорослих, яку доведеться якось перетерпіти… ― та вже за кілька днів він разом із компанією нових друзів вартуватиме на таємних тренуваннях, зазіхатиме на черешні в сусідському садку, врятує від шахраїв шкільний комп’ютерний клас і вигадуватиме купу причин, аби лишитися в селі до кінця канікул і здійснити таємний план «Сто кроків».

В умовах, коли з раннього дитинства діти оточені різноманітними інтерактивними електронними пристроями, починаючи з іграшок і закінчуючи комунікаційними ґаджетами, через які вони пізнають світ і спілкуються з рідними, в тому числі з батьками, цей твір може стати для підлітка першим кроком до усвідомлення переваг «живого» спілкування.

Крім того, твір показує позитивний приклад адаптації дітей з особливими потребами до повноцінного життя в суспільстві та їхніх стосунків зі звичайними дітьми, допомагає формуванню поняття рівності й взаємоповаги у таких стосунках.

_тишко

Алла Потапова, Молочний зуб дракона Тишка

Пер. з рос. А Шевердіної за ред. Л. Кононовича; іл. Ольги Кузнецової

Коли Славко і Оксанка штовхнули скрипучі двері і зробили крок у підземелля, вони ще не знали, що за на них чекає маленький, але справжній дракончик Тишко, звичайний незвичайний паркан, який і бурчить, і лається, але заради друзів готовий ставати плотом, мостом і навіть літальним апаратом. Та Жодна небезпека не зупинить дітей, бо дракончика попри все потрібно повернути його мамі.

Ця казка стверджує, що, віддаючи і допомагаючи, стаєш щасливішим, а прагнення примножити і зберегти своє багатство в залізних скринях за кам’яними мурами веде до самотності і печалі. А ще вона навчить не надто дивуватися, якщо раптом зустрінете велетенського дракона-вегетаріанця.

_кастор

Ларс Клінтінг, Кастор – на всі лапи майстер: пече пиріг та вирощує квасолю

Пер. зі шв. Ганни Мамчур

Улюбленець дітей усього світу бобер Кастор нарешті заговорив українською мовою. Тепер він разом зі своїм помічником Фріппе зможе навчити наших малюків всього, що вміє сам. А вміє він дуже багато: майструвати, теслювати, фарбувати, ремонтувати, куховарити… Цікаві та дотепні розповіді з неперевершеними ілюстраціями ― одночасно і розвага, і пізнання нового, і детальна інструкція, як власними руками зробити щось корисне.

У цій книжці маленькі читачі познайомляться з Кастором і дізнаються, як спекти смачний пиріг і виростити корисну і не менш смачну квасолю.

Видання розпочинає серію «Кастор ― на всі лапи майстер».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар