Книжкові новинки для дітей: «Читаріум»


Мале, але вже добре знайоме українським читачам харківське видавництво «Читаріум» підготувало до «Книжкового Арсеналу» три новинки. Усі – світові бестселери, вперше перекладені українською (це, здається, тепер спеціалізація «Читаріуму» :)). БараБука про все дізналася з перших вуст.

А тимчасом обов’язково перегляньте новинки інших видавництв 😉
Фонтан казок
Круговерть
Ранок
Видавництво
Віват
Навчальна книга – Богдан
Час майстрів
КМ-БУКС
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Чорні вівці

читаріум3

IceBook_V2

Філіп де Кемметер, «Тато на зв’язку»

Переклад із французької Ольги Опанасенко

Тато-пінгвін завжди онлайн. Із самого рання він читає новини, перевіряє погоду та спілкується з віртуальними друзями в соціальній мережі Айсбук.

Та одного ранку сталася справжнісінька ТРАГЕДІЯ! Тато не зміг під’єднатися до інтернету…

Ця проста історія, розказана від імені малюка-пінгвіна, стане хорошою нагодою для розмови з дитиною про інтернет і про те, як важливо жити реальним життям, а не онлайн.

читаріум1

doctor+arch5

Даніель Нассар, «Архітектори у світі тварин»

Художник Хуліо Антоніо Бласко

З іспанської переклала Олена Забара, науковий редактор – Олесь Ільченко

Задовго до того, як люди навчилися будувати собі житло, у природі вже існували неймовірні споруди й талановиті майстри. У цій книзі ви дізнаєтеся про 14 досконалих проектів, здійснених тваринами-архітекторами. Це надихне маленьких читачів та їхніх батьків по-новому, уважніше поглянути на світ архітектури навколо нас — і природної, і людської.

читаріум2

doctor+arch3

Енджі Тріус & Марк Доран, «Лікарі у світі тварин»

Художник Хуліо Антоніо Бласко

З іспанської переклала Олена Забара, науковий редактор – Олесь Ільченко

Що роблять дикі тварини, коли хворіють? На відміну від домашніх улюбленців, вони не можуть відвідати ветеринара. Зате вміють запобігати хворобам та лікувати самих себе за допомогою листя, коріння, насіння, мінералів. А ще вони мають доступ до найбільшої у світі аптеки — природи. Ця книжка розповідає 14 дивовижних історій про те, як дикі тварини застосовують особливі ліки й самі здогадуються, з чого їх приготувати.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар