Книжкові новинки для дітей: «Книголав»


«Книголав» – геть молоде українське видавництво, яке за час свого існування встигло: а) поставити високу якісну планку – дизайн, поліграфія, переклад, редагування; б) ввійти в русло й видавати стабільно добротну літературу для дорослих та дітей. До «Книжкового Арсеналу» «Книголав» представить чотири книжкові новинки для дітей, усі – перекладні, усі – лідери книжкового ринку закордоном.

Дізнайтеся, які новинки українських видавництв можна буде знайти на фестивалі:
Фонтан казок
Круговерть
Ранок
Видавництво
Віват
Навчальна книга – Богдан
Час майстрів
КМ-БУКС
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Чорні вівці
Читаріум
ВСЛ
Артбукс

книголав2

Моя перша книжка про природу

Текст: Фелісіті Брукс. Ілюстрації: Керолайн Янг. Переклад: Катерина Перконос

Що це за чудернацькі істоти такі — пуголовки? Чому квіти аж ніяк не обійдуться без бджіл? Хто-хто на дні морському живе? Шукай відповіді в цій захопливій книжці про світ природи та доповнюй її яскравими наліпками!

книголав3

Маленькі дослідники: Моє дивовижне тіло

Текст: Рут Мартін. Ілюстрації: Аллан Сандерс. Переклад: Лесь Белей

Увага всім маленьким дослідникам! Роздивімося фантастичне людське тіло та дізнаймося, що ж там відбувається під шкірою. Зазирни у віконця, щоб побачити, як працює мозок, що тримає тебе у формі, як ростуть діти та багато іншого. Ого, скільки всього цікавого!

книголав4

Маленькі дослідники: Світ тварин

Текст: Рут Мартін. Ілюстрації: Аллан Сандерс. Переклад: Лесь Белей

Увага всім маленьким дослідникам! Вирушаймо в навколосвітню подорож! Побачимо різних тварин і дізнаємося, де вони живуть. Заглядай у віконця — і довідаєшся багато цікавого про їхні домівки, їжу та улюблені справи. Гайда в царство тварин!

книголав1

Атлас Пригод

Текст: Рейчел Вільямс. Ілюстрації: Люсі Сезерленд. Переклад: Андрій Дрозда

Хай твоє прагнення до пригод втілиться в цій навколосвітній книжці-подорожі з чудовими ілюстраціями! Досліджуй карти семи частин світу, на яких є сотні розваг і випробувань для натхнення диванних мандрівників будь-якого віку. У цьому атласі зібрано дивовижні пригоди в найвіддаленіших місцинах планети: гостюй у пінгвінів Антарктиди, танцюй самбу в Бразилії, кермуй гондолою у Венеції, навіть не переступаючи порога власного дому.

Мандруй разом із хлопчиком та дівчинкою, відвідай понад тридцять країн і знайди на кожній сторінці безліч подробиць і фактів.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар