Книжкові новинки для дітей: «Видавництво»


«Книжковий Арсенал» усе ближче, тож БараБука продовжує інформувати своїх читачів про дитячі новинки від українських видавців. Наразі розповідає молоде й амбітне «Видавництво».

Читайте також про новинки інших видавництв:
Фонтан казок
Круговерть
Ранок
book2-600x600

Лариса Денисенко, «Майя та її мами»

Ілюстраторка: Маша Фоя

«Майя та її мами» — спільна робота письменниці та правозахисниці Лариси Денисенко й ілюстраторки Маші Фої. Це – історія одного класу, у якому вчиться дівчинка Майя. У кожного з однокласників – своя особлива й до певної міри не схожа на будь-яку іншу родина. Діти з різних сімей вчаться пліч-о-пліч і кожна дитина має рости у любові та безпеці, не зважаючи на те, хто її батьки і скільки їх. Книга розрахована на дітей молодшого шкільного віку.

Перше видання з’явилося за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля.

Більше про книжку: Майя та її клас
book3-600x600

Анна Хьоґлунд, «Про це говорять лише з кроликами»

Переклад зі шведської: Юлія Юрчук

У книзі «Про це говорять лише з кроликами» авторка досліджує думки і життя високочутливої дитини, яка зображена в образі кролика, але виховується в типовій людській родині. Арт-бук досконало поєднує колажі, фотографії та живопис і допомагає читачеві зрозуміти кролика: як це «бути іншими», але водночас тяжіти до більшої соціалізації.

Головний герой – тринадцятирічний кролик, народжений людьми і самотній в своїй інакшості. Він не відчуває себе потрібним суспільству, і всі намагання порозумітися з людьми нариваються на невдачу. Починає говорити, а слова застрягають в горлі, думки не належать йому, в дзеркалі – відображення іншого.

«Іноді, коли я з іншими, я почуваюся наче перевдягненим у когось іншого. У когось, хто очевидно схожий на мене, але сам я стою десь ізбоку.»

Мама намагається допомогти кролику і просить його бути менш чутливим. Але єдина людина, яка дійсно розуміє кролика – його дідусь.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар