«Книжковий Миколайчик» запрошує в Харків


16 грудня в Харкові відбудеться традиційний книжковий ярмарок-розпродаж «Книжковий Миколайчик». У програмі: грандіозний розпродаж дитячих книжок (можна буде придбати книжки за ціною усього від 5 грн!), безплатні творчі майстер-класи, розважальна програма з веселими конкурсами.

Відвідувачів «Книжкового Миколайчика» чекатиме міні-ярмарок, організований Асоціацією багатодітних сімей «АММА». У його межах відбудеться продаж святкових сувенірів, виготовлених маленькими дітлахами. Всі виручені кошти підуть на придбання швейно-вишивальної машинки, щоб розпочати екологічну програму з пошиття господарських сумок зі старого одягу та вишивки на них різноманітних візерунків.

Гасло передноворічного свята в Харкові – «Час гарних книжок і добрих справ», кажуть організатори. Тож за традицією, під час ярмарку організатори проведуть доброчинну акцію. Цього року збиратимуть книжки для «інтерактивної полиці» в «Харківській міській дитячій лікарні № 5» – це допоможе покращити настрій маленьким пацієнтам і тим самим прискорити одужання.

Дата: 16 грудня, початок об 11:00.

Місце дійства: ХНАТОБ ім. М. Лисенка (вул. Сумська, 25).

Вхід вільний.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар