Колінько Олена | Нашi автори


Письменниця. Народилася 3 грудня 1986 року в Полтаві. Закінчила Полтавську гімназію №17. Навчалася на філологічному факультеті Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Працює в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва й очолює Клуб анонімних книголюбів.

Почала читати в ранньому дитинстві і досі не може зупинитися. Її власні ігри в індіанців та космічні війнушки врешті-решт перетворилися на казки для племінників. Досі відчуває себе дитиною.

У 2014 році здобула першу премію в номінації «Прозові твори для дітей» у конкурсі «Коронація слова» за роман «Вітри Великого Лугу».

Дитяча повість про комп’ютерного домовичка «Піксель Петрович» отримала диплом «Корнейчуковської премії» (2015) за сучасність та своєчасність казкового сюжету. У 2018 році підліткова екоповість Олени Колінько посіла перше місце «Корнейчуковської премії» в номінації «Проза для дітей старшого віку та юнацтва».

Якось Олена Колінько розглядала шпалерні візерунки і замріялась про вигадану країну, в якій мешкають незвичайні істоти. Так з’явилася повість-казка «Шпалереон», яка перемогла в конкурсі «Напишіть про мене книжку» і 2018 року вийшла друком у видавництві «Фонтан казок».

Дитячі оповідання авторки можна прочитати на сторінках журналів видавництва «Мамине сонечко».

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: