Конкурс для сучасних бібліотекарів


До 15 червня 2014 року триває прийом заявок на участь у четвертому ярмарку бібліотечних інновацій, що відбудеться в Києві 24 липня. Тема цьогорічного ярмарку – «Сучасна бібліотека: міст ваш!», подія відбудеться в рамках програми «Бібліоміст». Про це йдеться на сайті програми.

Директорів бібліотечних систем, які беруть участь у програмі «Бібліоміст», запрошено на ярмарок поза конкурсом. Водночас узяти участь у заході зможуть бібліотекарі, які мають бажання обмінятися досвідом із колегами, дізнатися про нові тренди в бібліотечній справі, розповісти про власні здобутки і плани. Для цього слід подати заявку – мотиваційний лист, заповнивши електронну форму. Бібліотекарям, які пройдуть конкурсний відбір, відшкодують витрати на доїзд до Києва і харчування.

Як зазначено на сайті програми, «придбати» на ярмарку можна буде «низку ресурсів та ідей, створених за час роботи програми, які допоможуть бібліотекам України розвиватися і впроваджувати нові послуги для громад». Традиційно на ярмарку проведуть конкурс «Супербібліотекар-2014». Попередній відбір відбудеться за результатами відповідей на конкурсні запитання, включені до заявки. З фіналістами працюватиме команда програми «Бібліоміст», підсумкове змагання й нагородження переможців відбудуться на сцені ярмарку.

БараБука за матеріалами сайту bibliomist.org.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар