Коронація слова 2020: переможці Молодої і Дитячої категорій


Днями відбулася онлайн-церемонія нагородження переможців Молодої і Дитячої Коронації міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Подаємо імена переможців Молодої і Дитячої Коронацій.

Переможці Молодої Коронації-2020

Дорослі для підлітків

Збірка віршів – «Повірити підсніжнику» Людмила Живолуп (с. Чубинське, Бориспільський район, Київська область)

Поема – «Тато» Олена Миклащук (с. Вербівці, Шепетівський район, Хмельницька область)

Роман – «Бенедьо Птах, козак Куць і неслухняна лісова царівна» Павло Дима (Київ)

Збірка оповідань – «Вони змінили світ музики» Ольга Полевіна (Кропивницький)

Казка – «Олександр Механік та країна маленьких Фей» Всеволод Паталаха (Київ)

Оповідання – «Вовк і воля» Алла Ємченко (Харків) і «За все в житті треба платити» Валентина Лисенко (смт. Бородянка, Київська область)

Повість – «Борись, Борисе! Щоденник переселенця» Тетяна Стрижевська (Київ)

П’єса – «Володарка Хмар» Оксана Радько (Київ)

Кіносценарій: 1 премія – «Загублена пам’ять» Наталія Дев’ятко (Дніпро), 2 премія – «Коли настане день» Наталія Смирнова (Кропивницький).

Підлітки для підлітків

Оповідання – «Кому присвятимо любов?» Дарина Катречко (Харків)

Повість – «Стібіо» Валентина Нетребич (Херсон)

Роман – «Крізь час додому» Валерія Савотіна (с. Світильня, Броварський район, Київська область).

Підлітки для дорослих

Проза – «Маріонетки» Злата Гарбарчук (Львів).

Спецвідзнаки

Спецвідзнака від «Дебют-газети» сучасній за змістом повісті на соціально важливу тему зі життєвостверджуючим посилом – «Приречена дружба» Наталія Чайковська (Луцьк).

Спецвідзнака «За драматизм відтворення патріотичної тематики» – «Тато» Олена Миклащук (с. Вербівці, Шепетівський район, Хмельницька область).


Переможці Дитячої Коронації-2020

Дорослі для дітей

Твори для дошкільнят

Збірка віршів –«І у полі, і у лузі» Тетяна Скубенко (Сміла)

Збірка оповідань – «Пригоди Ольки та Горки» Таміла Тарасенко (Запоріжжя)

Оповідання – «Руде ластів’ятко» Галина Олійник (Павлоград)

Казка –«Неймовірні історії моїх шкарпеток» Тетяна Писанко (с. Стебне, Звенигородський район, Черкаська область)

П’єса – «Чао, какао!» Юлія Куліш (Київ).

Твори для молодших школярів

Збірка віршів – «Загадки» Анатолій Антонець (Черкаси)

Збірка оповідань – «Гостинець від Зайчика» Ганна Коназюк (Київ)

Оповідання – «Горе Святогореве» Ганна Коназюк (Київ)

Казка – «Новий рецепт кондитера Петера» Наталія Проців (Київ)

П’єса – «Таємничий жонглер» Леся Мовчун (Київ)

Повість – «Шипіт нижнього світу» Ольга Тимченко (Київ)

Анімація – «Непослухи і чарівний амулет» Наталія Смирнова (Кропивницький)

Анімаційний серіал – «Казки самшитової алеї» Наталія Мазур (Дунаївці).

Діти для дітей

Оповідання – «Фантастична історія» Анастасія Стародубцева (Київ)

Збірка віршів –«В очікуванні Різдва» Максим Смовський (Остер).

Номінація «Приз читацьких симпатій»

У рамках Молодої і Дитячої Коронації відзначено таких авторів, які пишуть для дітей та юнацтва і твори яких високо оцінило журі – Анна Багряна, Олександр Зубченко, Ольга Деркачова, Світлана Талан, Любов Відута, Сергій Пантюк, Юлія Єфанова, Ольга Халепа, Наталя Гук і Віоліна Ситнік.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар



Читайте також: