Козацька Покрова


14 жовтня о 16:00 у книгарні українського слова «Шабля козака Мамая» письменник Олександр Зубченко презентуватиме свій історичний роман «Перемагаючи долю», що побачив світ у «Видавництві Старого Лева». Подія відбудеться в рамках свята козацтва на території парку української культури, архітектури та побуту «Мамаєва Слобода» (Київ, вул. Михайла Донця, 2). Книгарня «Шабля козака Мамая» стоїть біля центрального входу на територію «Мамаєвої Слободи».

Роман «Перемагаючи долю» постав із бажання дати сучасним підліткам автентичних героїв – не ковбоїв, індіанців чи фентезі-персонажів, а українських козаків. Головні теми роману – вірність обов’язку, вірність товаришам-побратимам, любов до рідного краю та свого народу.

112

Основна дія книжки розгортається протягом 1637 року – під час повстання Павла Павлюка. В основі сюжету – історія про двох братів, захоплених у ясир татарами. Один потрапляє в Китай, а інший – яничаром у Туреччину. Після довгих поневірянь вони зустрічаються по різні боки барикад. Старший брат опиняється у складі запорізького війська, а менший – серед захисників турецької фортеці Азов. Чи перетвориться для них визвольне протистояння на братовбивче? Чи переможуть вони долю? Чи це і є доля – знайти на рідній землі один одного та самих себе?

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар