Козловець Юлія | Дітознавці


Співзасновниця центру розвитку для дітей «Скворечник», книгарень «Чулан» і «Чуланчик», кураторка й натхненниця дитячої програми Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Книжковий Арсенал».

Народилася і вчилася у Києві. Спочатку в КНУ ім. Т. Шевченка, потім магістратура в Київському національному економічному університеті. Викладала математику, працювала у сфері телекомунікацій, а 2006 року разом із сестрою Оленою започаткувала центр розвитку дітей «Скворечник». Саме поява дітей (а в сестер їх п’ятеро на двох) надихнула на створення осередку для виховання й розвитку малечі. За деякий час у дитячому центрі з’явилася окрема кімнатка-читальня, яку назвали «Книжкова лавка “Чуланчик”» (2009). Пізніше кімнатка перетворилася на окремий магазинчик дитячих книжок, а за деякий час у Києві додалася ще й книгарня для дорослих із якісними і рідкісними виданнями «Чулан» (2011).

Крім розповсюдження книжок, Юлія багато уваги приділяє просвітницькій діяльності. У книгарнях часто проходять зустрічі з авторами та презентації книжок, для підлітків і дорослих влаштовують лекторії та кінопокази, для дітей – читання з «ЧИТАКИ-клубом» та майстер-класи. Дуже часто у книгарні можна побачити синів Юлії. За її словами, вони там постійно «пасуться и напрацьовують смак».

Має двох синів, мешкає в Києві.

Читайте також: Дитина вже зростає як читач, а ми за ним не встигаємо

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: