Культурний проект


Організація, створена для тих, хто прагне розвитку та самовдосконалення, кому звичних освітніх програм в університетах замало, хто шукає альтернативи у здобутті знань і натхнення, хто, можливо, ще шукає себе. Для таких людей незалежно від віку й фаху «Культурний проект» проводить лекції з відомими громадськими діячами, митцями, теоретиками й кураторами. Словом «культурний» засновниця проекту Наталія Жеваго окреслила коло людей, яким лекції будуть цікаві та корисні, зокрема – митцям, музикантам, діячам театру й кіно, літературознавцям, критикам, менеджерам культури тощо. Вона каже: «”Культурний Проект” як учасник сфери неформальної освіти є реакційною інституцією. Насамперед ми маємо реагувати на те, чого не вистачає в рамках системної освіти, як змінюються запити людей».

Крім лекцій, Проект провадить низку спеціальних освітніх програм, перелік яких постійно розширюється. Це, зокрема, курси та лекції з історії і теорії мистецтва, зустрічі, дискусії, майстер-класи, презентації за участю українських і зарубіжних діячів культури.

«Культурний проект» розробив і дитячий освітній напрямок. Наймолодші слухачі мають можливість відвідувати творчі майстерні живопису та малюнка, знайомитися з історією літератури та інших видів мистецтв в ігровій формі, опановувати різноманітні техніки – колаж, різьблення, ліплення тощо.

Сайт: culturalproject.org.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: