Курс лекцій із історії і теорії літератури для дітей та юнацтва


Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва, Західний науковий центр НАН України і МОН України запрошують літературознавців, літературних критиків, педагогів, бібліотекарів, книгознавців, соціологів та культурологів, освітніх діячів, а також студентів, аспірантів, докторантів усіх гуманітарно-соціальних наук на курс лекцій із історії і теорії літератури для дітей та юнацтва. Курс відбудеться у Львові, перша лекційна частина стартувала 11 грудня, 29 січня відбулася друга, 27 лютого запрошуються слухачі третьої лекційної сесії.

Зареєструватися можна за адресою urccyl.new@gmail.com.

27 лютого від 13:00 до 18:00 на слухачів чекає продовження наукового семінару «Література для дітей та юнацтва в Україні між західним та східним каноном: деканонізація-канонізація».

Лекція №4. Літературний канон та основні чинники його формування

Лектор: Уляна Федорів, асистент кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Львівського національного університету імені Івана Франка, член Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва (Львів).

Лекція № 5. Поняття та критерії «класичності» в літературі для дітей та юнацтва

Лектор: Уляна Баран, кандидат філологічних наук, президент Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва, доцент кафедри іноземних мов Інституту соціальних та гуманітарних наук Національного університету «Львівська політехніка» (Львів).

Лекція №6. Тематико-проблематичне коло сучасної прози для дітей та юнацтва

Лектор: Тетяна Качак, кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології та методики початкової освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», голова Івано-Франківської філії Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва (Івано-Франківськ).

Обговорення, дискусії – 30 хв. після кожної лекції.

Студентам, аспірантам і докторантам, які пройдуть повний курс лекцій, організований ЦДЛДЮ впродовж періоду від 11 грудня 2014 р. до 11 червня 2015 р., буде видано сертифікат і рекомендацію українською та англійською мовами, зокрема й для можливості подання на наукові стипендії (DAAD, Fulbright та ін.) з метою розвитку наукових досліджень у сфері літератури для дітей та юнацтва для України.

Вартість відвідування однієї лекції: 100 грн.

Місце проведення: м. Львів, вул. Матейка, 4, зала засідань.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар