Kyiv Comic Con 2016


14-15 травня відбудеться цьогорічний столичний фестиваль Kyiv Comic Con, який традиційно об’єднає усі напрямки популярної культури.

Цього року у програмі:

Кіно – презентації українського фентезі, серія майстер-класів від КАМА, міжнародна програма короткого метру з використанням CGI і VFX від Wiz-Art і міжнародна анімаційна програма від LINOLEUM. Не обійдеться без анімації й у блоці аніме та манги: відбудуться майстер-класи зі створення та дубляжу аніме від клубу «Міцурукі».

Косплей-програма з цінними подарунками, зустрічі з відомими письменниками, низка презентацій новинок фантастики, Алея коміксів, лекції про психологію Дедпула, про історію 11 bit studios, презентація нової гри з всесвітньо відомої пригодницької серії Sherlock Holmes та багато іншого.

Не менш насиченою буде й інтерактивна програма фестивалю. У співпраці з «Keybear Capital» відбудуться турніри з кіберспортивних дисциплін на ПК: DotA 2, Counter Strike: Global Offensive, League of Legends і Hearthstone, а ще можна буде пограти на приставках у EA Sports UFC 2, Mortal Kombat X, FIFA 16 і Need for Speed 2015, а також позмагатися у Just Dance.

Для дітлахів обіцяють окрему дуже цікаву інтерактивну програму. Дітям до 9 років включно вхід безплатний.

Повну програму заходів дивіться на сайті фестивалю.

Місце: Український дім (вул. Хрещатик, 2).
Вартість: на 1 день – 170 грн за електронний квиток, 200 грн за квиток на місці у день фестивалю; на 2 дні – 250 грн за електронний квиток, 300 грн за квиток на місці у день фестивалю.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар