Лауреати премії імені Лесі Українки 2018 року


Стали відомі лауреати премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва. Про це повідомили на сайті Держкомтелерадіо.

У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» перемогу здобув Іван Андрусяк за книжки «Зайчикова книжечка» та «Третій сніг» («Фонтан казок»). Усього на здобуття премії було висунуто 43 роботи.

У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» лауреатом премії став Михайло Александров за художнє оформлення книжки Сергія Товстенка «Ремонт Летючих Чудес» (Glowberry). Всього за премію в цій номінації змагалося 13 робіт.

У номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» перемогла вистава «Король Лев» Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського. (Режисер-постановник – Артур Прокоп’єв). У цій номінації за премію змагалося шість театральних колективів.

У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» більшістю голосів Комітет проголосував за присудження премії анімаційному фільму Андрія Щербака «Причинна» (кінокомпанія «МаГіКа-фільм»).

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар