ЛАУРУС / LAURUS | Видавництва


Київське видавництво «Laurus» засновано 2007 року, директор – Поліна Лаврова. Крім дитячої літератури, «Laurus» видає і художні, академічні, науково-популярні книжки, поезію українською та російською мовами. Виправдовуючи назву видавництва, «Laurus» (у перекладі з латини – «лавр») орієнтується на високі стандарти книговидання як у текстовому наповненні, так і в дизайні, поліграфії. Серед авторів видавництва – відомі у світі й Україні письменники та дослідники: Умберто Еко (тут уперше побачила світ українською мовою його книжка для дітей «Три оповідки»), Наталя Яковенко, Олексій Толочко, Михайло Бриних, Олександр Ірванець, Петро Мідянка, Роман Скиба та інші. А відомі російські поети Міхаїл Яснов і Вадім Лєвін опікуються серією сучасної російської поезії для дітей «Говорящая рыбка», ілюструють її молоді українські художники.

Видавництво також стало партнером Всеукраїнського конкурсу «Мій Шевченко». У ювілейний для Кобзаря 2014-й рік «Laurus» представить зроблені вручну примірники книжок із віршами Тараса Шевченка й ілюстраціями юних переможців конкурсу.

Адреса видавництва в Києві: вул. Терещенківська, 13, кв. 3. Телефон: (044) 234-16-30. Придбати книжки можна у книгарнях свого міста.

Сайт: www.laurus.ua.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: